Afili Müşteri Olmak İstiyorum

Afili Bankacılık müşterisi olmak
istiyorsanız, formu doldurmanız yeterli.
Sizi hemen arayalım

KAPAT
Retype the CAPTCHA code from the image
Kodu DeğiştirKodu Sesli Oku
 

Avukat müşterilerimize ve ailelerine özel ayrıcalıklarla bezenmiş "Afili Bankacılık" dünyası, finansal gereksinimleri karşılamanın yanı sıra, gündelik hayatı kolaylaştıracak birçok ayrıcalık sunmaktadır.

%50 İndirimli Mesleki Sorumluluk Sigortası

Bankamız aracılığıyla, AXA Sigorta’dan yaptıracağınız 100 Bin TL teminatlı Mesleki Sorumluluk Sigortası’ndan %50 indirim ayrıcalığıyla yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için size en yakın DenizBank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

2 Yıl Ücretsiz E-SMM

E-SMM, serbest meslek sahiplerinin mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için düzenlenen serbest meslek makbuzunun, elektronik ortamda oluşturulmuş halidir. Afili Bankacılık ve Digital Planet iş birliği ile, avukat müşterilerimize E-Serbest Meslek Makbuzu hizmetini 2 yıl boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz.

Hizmet kapsamında, 2 yıl boyunca sınırsız kontör kullanım hakkından yararlanabilir, 2 yıl sonunda ise dilerseniz DenizBank’a özel indirimli fiyatlar üzerinden kontör alımı yapabilirsiniz. GİB tarafından yayımlanan tebliğlere, ürün ile alakalı mükellef olma kriterlerine, geçiş takvimi gibi detaylı bilgilere https://ebelge.gib.gov.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

E-dönüşüm ürünleri için başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki linkte yer alan iletişim formunu doldurarak anlaşmalı olduğumuz entegratör firma olan ”Digital Planet” ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu: https://www.denizbank.com/e-donusum-urunleri-iletisim-formu/

Avantajdan yararlanmak için Bankamızda hesap sahibi olunması zorunlu olup, hesabı olmayan müşterilerimiz 30 Haziran 2023 tarihine kadar hesap açılış işlemini gerçekleştirebilir.

Masrafsız Bankacılık İşlemleri

İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den EFT, Havale ve FAST işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlk Yıl Ücretsiz Black Kart

Size özel avantajlarla dolu Black Kart’a ilk yıl kart ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

Özel İhtiyaç Kredisi
BaroKart

Türkiye Barolar Birliği ve DenizBank arasında yapılan anlaşma ile Türkiye Barolar Birliği'nin üyelik kartı olan BaroKart'a, DenizBank aracılığıyla para yüklemesi yapılabilmektedir.

BaroKart'a

  • AçıkDeniz ATM'lerinden kartlı/kartsız para yükleme
  • AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile hesaptan para yükleme,