Afili Müşteri Olmak İstiyorum

Afili Bankacılık müşterisi olmak
istiyorsanız, formu doldurmanız yeterli.
Sizi hemen arayalım

KAPAT
Retype the CAPTCHA code from the image
Kodu DeğiştirKodu Sesli Oku
 

Ailece Ayrıcalıklısınız

Afili Bankacılık müşterisi olarak, yepyeni, farklı, ayrıcalıklarla dolu bir bankacılık yaklaşımını ve daha fazlasını yaşayacaksınız. Sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış bankacılık ürün ve hizmetleriyle birikimlerinize değer katacak, hayatınızı kolaylaştıracak ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Bireysel Danışman

Konusunda uzman Bireysel Danışmanlarımız Afili Bankacılık ürün ve hizmetleri ile her an yanınızda. Siz sadece isteklerinizi dile getirin, Bireysel Danışmanınız ihtiyaçlarınızı gizlilik ve güvenle karşılasın.

AfiliDeniz Hattı

Sadece Afili Bankacılık müşterilerimize özel AfiliDeniz Hattı’nı arayarak, size özel portföy yöneticiniz ile işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. AfiliDeniz Hattı’nda her aramada, sizi tanıyan portföy yöneticiniz ile görüşmenin rahatlığını yaşarsınız.

Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında, 0212 919 04 04 numaralı telefondan size özel portföy yöneticiniz ile görüşebilir, bankacılık işlemleriniz için anında destek alabilirsiniz.

Yatırım Fırsatları

Size özel yatırım ürünleri ile finansal hedefleriniz ve geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirmeniz için Afili Bankacılık yanınızda!

Şubelerde Öncelik

Hem siz hem de aileniz, şubelerimizde yapacağınız işlemlerde her zaman önceliklisiniz. Böylece işlemlerinizi sıra beklemeden kolayca gerçekleştirebilir, Afili olmanın ayrıcalıklarını şubelerimizde de yaşayabilirsiniz.

ATM'den Yüksek Çekim Limiti

Afili Bankacılık’ta size özel günlük 7,500 TL’den başlayan ATM nakit çekim limitleriyle, nakit ihtiyacınızı 7/24 daha kolay karşılayabilir, Afili olmanın ayrıcalığını tüm DenizBank ATM’lerinde de yaşayabilirsiniz.

Üstelik, hesaptan para çekme, yatırma ve bakiye sorgulama işlemleriniz için dilerseniz QNB Finansbank ve TEB’in tüm yurt içi ATM’lerini ayda 3 kez ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Kiralık Kasa

Afili dünyasında endişeye yer yok. Sadece paranız değil, değerli evrak ve eşyalarınız da Deniz’de güvence altında.

Bankamızda 1 Mio TL üzeri varlık büyüklüğüne ulaştıysanız Kiralık Kasanız ücretsiz…

Afili İletişim Hattı

Sadece Afili Bankacılık müşterilerinin kullanabileceği 0850 225 21 21 numaralı Afili İletişim Hattı’nı arayarak 7 gün 24 saat her türlü bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.