Afili Müşteri Olmak İstiyorum

Afili Bankacılık müşterisi olmak
istiyorsanız, formu doldurmanız yeterli.
Sizi hemen arayalım

KAPAT
Retype the CAPTCHA code from the image
Kodu DeğiştirKodu Sesli Oku
 

Avukat müşterilerimize ve ailelerine özel ayrıcalıklarla bezenmiş "Afili Bankacılık" dünyası, finansal gereksinimleri karşılamanın yanı sıra, gündelik hayatı kolaylaştıracak birçok ayrıcalık sunmaktadır.

2 Yıl Ücretsiz E-SMM

E-SMM, serbest meslek sahiplerinin mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için düzenlenen serbest meslek makbuzunun, elektronik ortamda oluşturulmuş halidir. Afili Bankacılık ve Digital Planet iş birliği ile, avukat müşterilerimize E-Serbest Meslek Makbuzu hizmetini 2 yıl boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz.

Hizmet kapsamında, 2 yıl boyunca sınırsız kontör kullanım hakkından yararlanabilir, 2 yıl sonunda ise dilerseniz DenizBank’a özel indirimli fiyatlar üzerinden kontör alımı yapabilirsiniz. GİB tarafından yayımlanan tebliğlere, ürün ile alakalı mükellef olma kriterlerine, geçiş takvimi gibi detaylı bilgilere https://ebelge.gib.gov.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

E-dönüşüm ürünleri için başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki linkte yer alan iletişim formunu doldurarak anlaşmalı olduğumuz entegratör firma olan ”Digital Planet” ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu: https://www.denizbank.com/e-donusum-urunleri-iletisim-formu/

Avantajdan yararlanmak için Bankamızda hesap sahibi olunması zorunlu olup, hesabı olmayan müşterilerimiz 31 Aralık 2020 tarihine kadar hesap açılış işlemini gerçekleştirebilir.

Masrafsız Bankacılık İşlemleri

İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den tüm EFT ve Havale işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Özel İhtiyaç Kredisi
BaroKart

Türkiye Barolar Birliği ve DenizBank arasında yapılan anlaşma ile Türkiye Barolar Birliği'nin üyelik kartı olan BaroKart'a, DenizBank aracılığıyla para yüklemesi yapılabilmektedir.

BaroKart'a

  • AçıkDeniz ATM'lerinden kartlı/kartsız para yükleme
  • AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile hesaptan para yükleme,
Mevbank İşbirliği

MEVBANK'ta her gün güncellenen mevzuatı, zengin içtihat veri tabanını ve uzman makalelerini bulabilirsiniz.

Mevzuat yayıncılığı konusunda 67 yıllık tecrübeye sahip Lebib Yalkın’ın geliştirdiği MEVBANK , mevzuatla ilgili aradığınız her şeye dijital ortamda ulaşmanızı sağlıyor.

Üstelik, Afili Bankacılık ayrıcalığıyla Avukat müşterilerimize özel 1 yıllık abonelik %25 indirimli !

LEBİB YALKIN MEVBANK

Kampanya Koşul ve Detayları:

  • İndirim oranından yararlanmak için; müşteriye özel kampanya kodunu 0850 250 0 599 veya (0212) 282 39 00 numaralı telefonlardan Lebib Yalkın Müşteri Temsilcilerine iletilerek aktive edilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Abonelik ücreti DenizBank Afili Bonus kredi kartları ile gerçekleştirilmelidir.
  • DenizBank müşterileri indirim kodlarını kullanarak MEVBANK içerisinde bulunan tüm dijital mevzuat paketlerine 1 yıl boyunca %25 indirimli olarak abonelik sağlayabilecektir.
  • MEVBANK’a www.lebibyalkin.com.tr adresi üzerinden sağ üstte bulunan “MEVBANK Giriş” bölümünden, abone kullanıcı adı ve şifresi ile herhangi bir program kurulumu ve güncelleme işlemine gerek olmadan kolayca erişilir.
  • DenizBank kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.