Afili Müşteri Olmak İstiyorum

Afili Bankacılık müşterisi olmak
istiyorsanız, formu doldurmanız yeterli.
Sizi hemen arayalım

KAPAT
Retype the CAPTCHA code from the image
Kodu DeğiştirKodu Sesli Oku
 
Ücretsiz Vize Danışmanlık

İstanbul içerisinde bulunduğunuz yerden ayrılmadan vize başvuru işlemlerinizi Afili Bonus’a özel Vize Danışmanlık Hizmeti sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz vize başvuru hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin 0850225 2121’i aramaları gerekmektedir. Hizmetten sadece Afili Bonus kart sahipleri yararlanabilir.

Vize ücreti kart sahibi tarafından karşılanacaktır.

Kart sahiplerinin vize başvurusu için anlaşmalı şirket tarafından verilecek vize başvurusu hizmet bedeli her bir kart sahibi için yılda bir defaya mahsus olmak üzere karışlanacaktır.

İlgili hizmet Jules Verne firması tarafından sunulmaktadır. Hizmette meydana gelebilecek aksaklıklardan DenizBank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hediye Seyahat Sigortası

25.000 USD teminat limitli seyahat ferdi kaza sigortası Afili Bonus kartınızdan hediye.

Yurtdışı (Irak ve Afganistan hariç) veya yurtiçi seyahatlerinizde, seyahat bilet bedelinin en az %50’sini Afili Bonus kartınızla ödediğinizde, ferdi kaza sigortanız devreye girer. Uçak, otobüs, gemi, tren ile seyahat edilmesi durumlarında seyahat/otel konaklama bedelinin en az %50’sinin kredi kartınız ile ödenmiş olması gerekmektedir.

Ücretsiz ferdi kaza sigortası ile asıl ve ek kart sahiplerinin maruz kalacakları kazalar neticesindeki ölüm ve daimi maluliyet (sürekli tam sakatlık) halleri 25.000 USD'ye kadar teminat altına alınmaktadır. Ölüm halinde, sigortadan kanuni varisler yararlanmaktadır. Söz konusu kazanım, seyahatin ilk 90 günü içinde gerçekleşmiş olması ve hasar olduğu takdirde gerekli belgelerin 30 gün içerisinde iletilmesi gerekmektedir.

Ödenecek tazminat tutarı maksimum 25.000 USD ile sınırlıdır. (15-18 yaş çocuklar için 10.000 USD) Ferdi kaza sigortasından kart hamili ile birlikte seyahat eden eş ve 18 yaşına kadar (öğrenci ise 23 yaşına kadar) çocukları da yararlanır.

Afili Bonus kartınız ile gerçekleştirdiğiniz bilet harcamanızın ibrazını takiben adınıza düzenlenmiş olan Seyahat Ferdi Kaza Sertifikanız tarafınıza iletilecektir.